O společnosti

Nabízíme nejširší sortiment průmyslných lepidel na slovenském, českém a maďarském trhu. Do naší distribuce patří značky jako Neoflex, Leuenberger, Kiilto a Menichetti. Jako jedna z mála společností se specializujeme nejen na prodej průmyslných lepidel, ale zároveň poskytujeme našim zákazníkům i servis a kvalitní poradenství.

Kto jsme?

AGGLU SK, s.r.o. je progresivní, dynamická a neustále rozrůstající se společnost působící na slovenském, českém a maďarském trhu. Primárně se zabýváme distribucí a prodejem průmyslných lepidel mnohých světových výrobců. Zaměřujeme se však nejen na distribuci a prodej, děláme pro Vás také poradenství a možnost konzultace. Váš úspěch je i naším úspěchem.

 

Co děláme jako firma?

Zaměřujeme se nejen na distribuci a prodej, děláme pro Vás poradenství a možnost konzultace.

Nahrazujeme technology u našich zákazníků a nastavujeme jejich stroje.

Jsme tu pro Vás, protože Vaše spokojenost a úspěšnost je pro nás prvořadá.

Podporujeme sportovní aktivity a dětské projekty v našem regionu. Ať už jde o vybavení pro školy nebo dobrovolné hasičské sbory, nenecháme si ujít příležitost vrátit něco zpět společnosti.

Budoucnost

Naše současná ambice je i nadále být jedničkou na trhu ve střední Evropě. Náš tým neustále buduje a zdokonaluje značku AGGLU, která se díky tomu stala synonymem kvality a spolehlivosti.

Proč právě my?

Filozofie prvotřídních služeb naší firmy se nedotýká jen našich zákazníků, ale i našeho týmu. Na trhu, kde neustále roste poptávka po kvalitních průmyslných lepidlech musí být ruka v ruce stejná poptávka po kvalitních zaměstnancích. Proto do naší firmy hledáme lidi, kteří nám pomůžou vytvořit etický svět obchodu. Budete růst spolu s námi?

Devízy naší společnosti

Pro nás jako firmu je nejdůležitější Vaše úspěšnost. Na rozdíl od jiných firem nepovažujeme spolupráci za ukončenou doručením lepidla, záleží nám i na tom, abyste ho uměli správně použít. Preferujeme individuální přístup u našich klientů, aby parametry toho, co potřebujete zalepit, byly přesné. V současné době technologií, kde i ta nejmenší odchylka může způsobit problém ve výrobě, jsme tu, abychom Vás správně zaškolili a pomohli Vaši výrobu vrátit do provozu. Způsob, jakým to děláme, je celkem jednoduchý – nahrazujeme Vás.

  • Vyměnila se Vám obsluha a nový zaměstnanec neumí s vaším strojem pracovat?

Pošleme k Vám našeho obchodně-technického zástupce a ten Vašemu zaměstnanci pomůže nastavit stroj tak, aby správně fungoval. Nová obsluha tak dostane přesné instrukce, které parametry má dodržovat, aby proces výroby pokračoval bezchybně. Naše konzultace se netýká jen správného nastavení Vašich přístrojů, ale i řešení problémů při práci s lepidlem.

  • Potřebujete vybrat to správné lepidlo na svém novém projektu?
  • Chcete aplikovat existující parametry při práci s materiálem, se kterým ještě nemáte zkušenost?

Jsme tu pro Vás, abychom Vám poradili. Naše řešení však nezahrnuje jen komplikace týkající se typu materiálu.

  • Zakoupili jste si u nás lepidlo a navzdory nastavením odpovídajícím požadavkům manuálu je proces lepení stále neuspokojivý?

Pravděpodobně jste narazili na jeden z exotičtějších problémů, jakým je vliv počasí. Jestliže na adhezi lepidla působí i zdánlivě nepodstatné faktory, jakými je například dlouhodobý stav počasí, je pro Vás možnost takovéto konzultace vítaným řešením. Vzhledem k naší dlouholeté praxi není problém, se kterým bychom se doteď nesetkali a neuměli Vám adekvátně pomoct.

Používáním stránek provozovaných Agglu souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby.

Souhlasím Více info