Tradiční jarní úklid

Tradičně i letos jsme se v AGGLU pustili do jarního úklidu okolí naší firmy. Jelikož 22. dubna si celý svět připomíná Den Země, každoročně si vyčleníme jedno odpoledne a vydáme se do terénu, vyčistit od odpadu cestu od ulice Dlžiny na Dolní Štubni, pod les až ke hřbitově v Turčianských Teplicích.

Vždy se nám na této poměrně krátké trase podaří vysbírat stovky kilogramů, ba až tuny odpadu. Zřejmě i díky celosvětové osvětě, zálohování obalů a snad i díky naší pravidelné práci, je odpadu rok od roku méně, čemu se upřímně těšíme! Přesto je však znepokojivé, že stále dokážeme v krásné přírodě vytvořit opravdu nepořádek, vyhodit plastové obaly, skleněné láhve, plechovky či dokonce obrovské pneumatiky. V AGGLU se snažíme těmto věcem věnovat a záleží nám na tom, v jakém prostředí pracujeme. Těšíme se, že stoupá počet lidí, kteří chodí sbírat odpadky a dbají na své okolí, ale kéžby bylo méně těch, kteří tento nepořádek vytvářejí. Naše planeta zde zůstává i dlouho po našem odchodu, tak si ji chraňme a věnujme jí pozornost, kterou si zaslouží.

Péče o životní prostředí je jednou z priorit naší společnosti AGGLU. Mimo jiné se věnujeme také separaci odpadu v našem pracovním prostředí, šetření energií či různým dobrovolnickým akcím.

Ve jménu celé firmy AGGLU děkujeme našim šikovným zaměstnancům a technickým službám za odvoz odpadu do sběru. Pevně ​​věříme, že za rok bude odpadu zase o něco méně!


Předchozí článek

Menigreen 001 - Novinka mezi glutínovými lepidly

Další článek

Zimní běžecká liga 2021/2022

Mohlo by Vás zajímat

Zimní běžecká liga 2021/2022

21. dubna 2022

Číst více

Tradiční jarní úklid

21. dubna 2022

Číst více

Používáním stránek provozovaných Agglu souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby.

Souhlasím Více info