Zimní běžecká liga 2021/2022

4.ročník Zimní běžecké ligy jsme 13.3.2022 společně uzavřeli již posledním, 5-tým kolem!

Letošní ligu jsme již měli možnost zčásti organizovat i prezenční formou, avšak vzhledem k omezením jsme zachovali také možnost odběhnout si jednotlivá kola i „virtuálně“. Co všechno jsme spolu v letošním ročníku zažili?

V prvním kole si běžci odběhli tradiční okruh od Městského úřadu na Dolní Štubnu, přes přejezd a zadní cestou zpět k úřadu. Trasa byla dlouhá 6,50 km a odběhlo si ji až neuvěřitelných 171 běžců!

Druhé kolo se neslo ve znamení běhu přes les v lesoparku Bôr. Krásná příroda a trať v délce 5,40 km zlákala na běh 95 běžců.

Třetí kolo jsme odstartovali pod Viaduktem na Horní Štubni a běžci museli zdolat výrazné stoupání při běhu do vrchu. Počasí bylo krásné a sníh dotvářel pravou atmosféru zimního běhu. Trať byla dlouhá 7km a toto kolo si odběhlo 99 běžců.

Čtvrté kolo se konalo v areálu naší společnosti AGGLU, kde si běžci odběhli oblíbené štafety náhodných dvojic. Běžci na střídačku běhali 1km okruh – každý pětkrát. Toto kolo doprovázel chladný vítr ale také opravdu perfektní výkony! Štafetové kolo si odběhlo 102 běžců.

Finální páté kolo se konalo běžecké derby – Eliminace v Lázeňském parku v Turčianských Teplicích. Běžce čekal 1km okruh, přičemž každým kolem se tempo zvyšovalo o několik desítek vteřin. Skutečná běžecká výzva! Toto kolo si odběhlo 84 běžců.

Celkem jsme během 5-ti závodů odběhli až 546 okruhů různých délek a náročností. Všichni účastníci ligy během 4. ročníku odběhli společně (nejméně) úžasných 3218 km! Celou ligu provázela dobrá nálada, přátelství, pohoda a opravdu výborné výkony, ke kterým vám všem blahopřejeme!

Děkujeme, že běháte s AGGLU a vidíme se opět v listopadu!


Předchozí článek

Tradiční jarní úklid

Mohlo by Vás zajímat

Zimní běžecká liga 2021/2022

21. dubna 2022

Číst více

Tradiční jarní úklid

21. dubna 2022

Číst více

Používáním stránek provozovaných Agglu souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby.

Souhlasím Více info