Zimní běžecká liga

Jelikož nařízení platné od 16.11.2020 zakazují uspořádat jakékoliv sportovní událost nad 6 osob až do odvolání, musíme 3. ročník Zimní běžecké ligy posunout na pozdější termín. Budeme poctivě sledovat aktuální dění v naší zemi a v případě, že by se situace zlepšila, dáme vám vědět.

Zimní běžecká liga A.R.M.A.D.A. je sportovní soutěž organizovaná společností AGGLU SK, s.r.o. od roku 2018. Liga byla vytvořena, aby podpořila místní běžeckou komunitu a vyplnila zimní období, kdy je běžeckých akcí pomálu. Celá soutěž je postavena na dvou pilířích a to – láska ke sportu a přátelství. Během běžeckých kol panuje vždy velmi příjemná atmosféra, podávají se skvělé výkony a po doběhnutí vás čeká v cíli horký čaj.

Zimní běžecká liga sestává z pěti běžeckých kol, které se uskuteční vždy jednou za měsíc. Každé kolo se běží v jiném prostředí, což dodává soutěži rozmanitost. Začínáme vždy během přes město Turčianske Teplice.

Druhé kolo se běží v lesoparku bor. Je o něco náročnější, ale milovníci přírody si přijdou na své.

V pořadí třetí Běh do Vrchu se může zdát jako nejnáročnější kolo, ale pro většinu běžců je zároveň i nejoblíbenější. Tato disciplína se běží v lednu a často je to jediné kolo, které se běží po sněhu.

Skrývá se ve vás týmový duch? Štafety budou pro vás jako stvořené.

Poslední kolo běžecké ligy se neslo v duchu Eliminace. Každý okruh se čas krátil a nároky se zvedaly.

Neváhejte a přidejte se k nám! Na našem Facebooku Běháme s AGGLU najdete vždy nejaktuálnější informace!


Předchozí článek

Úvod do lepení

Další článek

Teorie lepení

Mohlo by Vás zajímat

Zimní běžecká liga 2021/2022

21. dubna 2022

Číst více

Tradiční jarní úklid

21. dubna 2022

Číst více

Používáním stránek provozovaných Agglu souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby.

Souhlasím Více info