Představujeme naše dodavatele: Leuenberger + C

Založení společnosti Leuenberger + C se váže k roku 1931, kdy Hermann Leuenberger koupil přádelna v italském městě Crema a následně ji přetvořil na výrobní závod s lepidly. Lepidla s výrobní značkou Colla Leone byly vyráběny na bázi kaseinu a používaly se speciálně pro lepení dřeva.

Po druhé světové válce v roce 1946, začala společnost vyrábět lepidla na bázi škrobů a dextrinů. Výrobní značka dostala název Naklin a byla určena pro grafický průmysl. V roce 1950 se řada lepidel rozšířila o novinku s názvem Rešica. Lepidla se vyráběly na bázi vody a používaly se v obalovém průmyslu a pro lepení nábytku.

Produkce prvních tavných lepidel začala v roce 1978. O 2 roky později, Leuenberger přišel na trh s kompletní řadou pod názvem Termomelt, spolu s tavnými lepidly v formě granulí, speciálně připravenými pro lepení obalů a knih.

Rok 2007 byl pro společnost rokem investic. Investovalo se do nového závodu, laboratoř bylo vybaveno novými technologiemi, stejně i pracovní tým byl posílen novými zručnými výzkumníky.

Za posledních 15 let export ohromně vzrostl. V současnosti Leuenberger + C exportuje okolo 65% svého obratu ve více než 80 zemích, což vedlo k tomu, že společnost otevřela 3 obchodní pobočky ve Francii, Španělsku a Německu.

Agglo spolupracuje s italskou společností Leuenberger + C již od roku 2010. Vzájemné vztahy mezi firmami jsou velmi dobré, osobně se navštěvujeme a těšíme se na 10-leté výročí spolupráce příští rok!


Předchozí článek

Použití UV identifikátoru v disperzních lepidlech

Další článek

Představujeme naše dodavatele: Menichetti glues & adhesives

Mohlo by Vás zajímat

Zimní běžecká liga 2021/2022

21. dubna 2022

Číst více

Tradiční jarní úklid

21. dubna 2022

Číst více

Používáním stránek provozovaných Agglu souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby.

Souhlasím Více info