Představujeme naše dodavatele: Neoflex adhesives

Španělská rodinná firma, vyrábějící lepidla, která vyniká svou flexibilitou vůči zákazníkům a trhu.

Společnost je zaměřena na výrobu průmyslových lepidel převážně pro obuvnický, dřevozpracující, automobilový a kožedělný průmysl. Ve snaze přizpůsobit se požadavkům zákazníků, své zaměření rozšiřují i o textilní průmysl, stavebnictví a lepení pěny. I díky svým vysoce kvalitním laboratořím na výzkum a vývoj se NeoFlex může vyvíjet a posouvat dopředu.

HISTORIE

Společnost založil v roce 1969 Marceliano Coquille, se záměrem dodávat lepidla pro místní obuvnický průmysl. V roce 1975 převzal vedení společnosti José Escobar, který následně dosáhl komercializaci lepidel NeoFlex na regionální úrovni, převážně v dřevozpracujícím, automobilovém a kožedělném průmyslu.

Expanze společnosti rostla a v roce 2001 byl vybudován nový výrobní závod na dvoukomponentní lepidla a v roce 2008 závod na PUR tavná lepidla.

V současnosti patří společnost k předním prodejcům lepidel na mezinárodním trhu. NeoFlex je průkopníkem ve výrobě PUR tavných lepidel ve Španělsku a technologií, které za posledních 15 let způsobily revoluci v odvětví.

Export firmy představuje 40% z celkového jejich prodeje. Lepidla se vyvážejí zejména do Evropy, na trh, který je charakterizován náročnými požadavky na kvalitu, bezpečnost a životní prostředí.

AGGLU SK je výhradním dovozcem značky NeoFlex na slovenském, českém a maďarském trhu. Se španělskou společností, oslavující tento rok 50. výročí, spolupracujeme od roku 2009.

foto: NeoFlex website


Předchozí článek

Představujeme naše dodavatele: Kiilto

Další článek

S novou výzvou k lepšímu zítřku

Mohlo by Vás zajímat

Zimní běžecká liga 2021/2022

21. dubna 2022

Číst více

Tradiční jarní úklid

21. dubna 2022

Číst více

Používáním stránek provozovaných Agglu souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby.

Souhlasím Více info